Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/design/public_html/hodowla-bertosz.pl/index.php on line 11
Nasze psy | Hodowla Bertosz :: Berneński Pies Pasterski
  
   

Hodowla Bertosz

to domowa hodowla Berneńskiego Psa Pasterskiego. Powstała dzięki mojej  pasji, zaangażowaniu  i miłości do psów a szczególnie do bernów. Celem naszej hodowli jest  sprawianie radości przyszłym właścicielom z posiadania przyjaciele jak i również tak kojarzenie partnerów by rodziły się przyszłe championy.

Nasze psy


 


Rodowód:
  

Berinda suczka, która skradła nasze serce. Została kupiona w hodowli Rokada w miejscowości Poraj.

Zawitała do naszego domu, jako niespodzianka dla naszego synka na dzień dziecka. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że będzie początkiem mojej hodowli. Z perspektywy upływającego czasu wiem, że był to najlepszy prezent dla mojego synka. Ma charakter pełny dobroci i dobroduszności. Nie atakuje innych psów, jest spokojna i łatwa do prowadzenia. Berinda jest sunią uległą, przyjazną i wierną.

Kocha nadzwyczaj dzieci wykazuje wiele delikatności w zabawie. Oczywiście jest opiekuńcza i zawsze do dyspozycji. Uwielbia przestrzeń i życie na świeżym powietrzu, ale w obecności bliskich jej osób, samotności nie lubi. W zimowe długie wieczory czas wolny spędza na kanapie.CHAMPION POLSKI


Rodowód:
  

Amira – jest to imię arabskie ,oznaczające „księżniczka", ale zdrobniale do niej mówimy Amirka, Amisia, Mirunia itp.

Amirka pochodzi z naszej hodowli, jest psem spokojnym, który częściej odpoczywa niż się bawi, a wszystko co robi jest przemyślane i delikatne. Jest typem pasywnego introwertyka. Bardzo wysoki poziom inteligencji i zdolność uczenia się oznacza, że Amira bardzo łatwo się uczy. Jest otwarta, ciekawa i wytrwała i nie rozprasza się w trudnych warunkach. Lubi być w centrum uwagi i w przypadku jej braku może się jej domagać. Amirka jest psem łagodnym, bez chęci podporządkowania sobie otoczenia, dla mnie jest wcieleniem człowieka w psiej skórze.

 


 
 

Rodowód:

   

Chappie, to pierwszy pies (samiec) w naszej hodowli. Jest synkiem naszej Berindy i Joy, który pochodzi z hodowli Stokerybos z Belgii a mieszka w Smoleńsku. Chappik rozkochał nas w sobie od chwili przyjścia na świat (21.06.2016) . Pan pies mimo swojej wielkości jest lekki w ruchu, nastawiony na prace z przewodnikiem. 


 

 

 

 
 
Copyright © 2013-2014. All Rights Reserved.